top of page
Szukaj
  • Adam Mally

Metalowe lampy ażurowe

Coraz popularniejsze w polskich domach, w zgodzie za europejskimi trendami pojawiają się ażurowe lampy. Trend ten wyszedł z wnętrz loftowych, charakteryzujących się industrialnym wyglądem. Dzisiaj coraz chętniej używamy lamp ażurowych również w zwykłych mieszkaniach i domach gdyż nadają nowoczesności i charakteru.

Pojawiają się modele czarne, mocno industrialne przypominające używane przed dziesięcioleciami fabryczne lampy, które będą świetnym uzupełnieniem loftowych wnętrz, za sprawą surowego wyglądu.

Innym doskonałym rozwiązaniem są metalowe ażurowe lampy polakierowane na złoty bądź miedziany, najlepiej w kształcie diamentu. Takie lampy są doskonałe do nowoczesnych wnętrz glamour, za sprawą swojego delikatnego wyglądu. Nie przypominają wnętrz fabrycznych, wręcz przeciwnie, są oznaką dobrego gustu gospodarzy.

Ciekawym rozwiązaniem są ażurowe lampy w kształcie żarówki. Ta przedstawiona na obrazku wykonana jest z miedzi i betonu – to prawdziwy wyznacznik stylu! Żarówkowa lampa wykonana z tak niezwykłych materiałów to prawdziwy hit.

Wszystkie lampy można kupić na www.Modern-Art-Design.pl

1261 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page