top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Inspiracje do aranżacji tarasu lub balkonu :)

Styl skandynawski - wykorzystaj naturalne materiały, pastelowe kolory, delikatne tekstylia i minimalizm w dekoracjach. Dodaj drewniane meble, misy z roślinami i miękkie poduszki.


  1. Oaza zieleni - urządź swoją przestrzeń zielonymi roślinami, doniczkami i kwiatami. Stwórz atmosferę tropikalną za pomocą palm, paprotkach i storczykach.

  2. Miejski loft - postaw na industrialne elementy, metalowe meble, betonową podłogę i minimalistyczne dekoracje. Dodaj żywiołowość kolorów w postaci jaskrawych poduszek, dywanów lub obrazów.

  3. Boho chic - łącz różnorodne wzory, kolorowe tkaniny, dywany, poduszki i lampiony. Stwórz relaksującą atmosferę za pomocą hamaków, huśtawek i wiklinowych mebli.

  4. Morski klimat - stwórz przyjemną atmosferę nadmorską za pomocą białych i niebieskich kolorów, jutowych elementów, muszli, sieci rybackich i drewnianych mebli. Dodaj lampiony lub girlandy z muszli.

  5. Ekskluzywny salon na tarasie - postaw na eleganckie meble z wygodnymi poduchami, designerskie lampy, świece i kwiaty w szklanych naczyniach. Stwórz kameralną atmosferę za pomocą parawanów, wazonów z kwiatami i świec.

  6. Naturalny minimalizm - wykorzystaj zrównoważone materiały, jak drewno, rattan czy rattan, jasne kolory i proste formy. Stwórz harmonijną przestrzeń za pomocą roślin, wiklinowych koszy, drewnianych skrzyń i szarych poduszek.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page