top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Inspiracje związane z wystrojem wnętrz w stylu industrialnym

  1. Fabryczne elementy: Wykorzystaj betonowe ściany, stalowe belki, rury i inne surowe materiały, które przypominają industrialną estetykę.

  2. Loftowe wnętrza: Inspiruj się wnętrzami loftów, które charakteryzują się dużą przestrzenią, wysokimi sufitami i dużymi oknami.

  3. Meble z metalu: Postaw na meble z metalu lub drewna przypominającego metal, które pasują do industrialnego stylu.

  4. Surowe wykończenia: Wprowadź surowe wykończenia, takie jak niewykończony beton, surowe cegły lub drewno bez dodatkowych warstw lakieru.

  5. Oświetlenie przemysłowe: Dodaj oświetlenie przemysłowe, takie jak duża lampa wisząca z metalowym kloszem lub żyrandol z rur stalowych.

  6. Akcenty industrialne: Dodaj do wnętrza akcenty w stylu industrialnym, takie jak torebki z materiału workowego, zegary przemysłowe, czy regały z metalowymi półkami.

  7. Kolorystyka: Styl industrialny charakteryzuje się zazwyczaj stonowaną kolorystyką, skoncentrowaną głównie na szarościach, brązach i czarnych odcieniach.

  8. Vintage dodatki: Dodaj do wnętrza vintage dodatki, takie jak stare meble, kufry, czy fotografie z przeszłości, aby dodać industrialnemu wnętrzu charakteru.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

留言


bottom of page