top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak udekorować dom na Święta Bożego Narodzenia ? Inspiracje:)


  1. Choinka: jednym z najważniejszych elementów świątecznych dekoracji jest oczywiście choinka. Możesz ją udekorować bombkami, łańcuchami, girlandami, światełkami i gwiazdkami. Możesz także wybrać tematyczne ozdoby, np. bałwanki, renifery czy aniołki.

  2. Girlandy: zawieś na ścianach i drzwiach domu świąteczne girlandy z gałązek, światełek, bań, czy sztucznych kwiatów. To piękny dodatek, który nada wnętrzu świątecznego klimatu.

  3. Świeczniki: umieść na stołach i komodach świeczniki ozdobione gwiazdkami, choinkami lub aniołkami. Świece dają ciepłe światło i dodają magii świątecznym dekoracjom.

  4. Poduszki i pledy: wymień zwykłe poduszki i koce na te w świąteczne wzory, np. z reniferami, bałwankami czy gwiazdkami. To szybki sposób, aby wprowadzić świąteczny nastrój do sypialni czy salonu.

  5. Stół: przygotuj uroczą aranżację na świąteczny stół. Udekoruj go srebrnymi świecznikami, białymi serwetkami, złotymi sztućcami i czerwonymi dekoracjami. Dodaj świąteczne nakrycie stołu, np. czerwone obrusy lub bieżniki.

  6. Okna: ozdób okna girlandami, ozdobami choinkowymi lub śnieżynkami. To piękny sposób, aby zadbać o dekoracje zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz domu.

  7. Cukierki i pierniki: udekoruj dom słodkościami, jak cukierki, pierniki czy lizaki. Możesz zawiesić je na choince, umieścić w puchowych miseczkach czy serwować na słodkim stole.

  8. Świeże kwiaty: dodaj do dekoracji świętecznych świeże kwiaty, jak np. czerwone róże, białe goździki czy zielone gałązki. Kwiaty dodadzą świątecznego uroku i świeżości do Twojego domu.

Pamiętaj, że najważniejsze jest, aby Twoje świąteczne dekoracje odzwierciedlały Twój własny gust i styl. Baw się dekorując i ciesz się magią świąt Bożego Narodzenia!


0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Kommentare


bottom of page