top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak udządzić kuchnie według zasad feng shui ?

  1. Unikaj rozmieszczania kuchenki, lodówki lub zlewozmywaka naprzeciwko drzwi wejściowych do kuchni, ponieważ energia chi może uciekać z pomieszczenia.

  2. Upewnij się, że kuchnia jest dobrze oświetlona, zarówno naturalnym światłem, jak i sztucznym. Unikaj zaciemnionych kątów, ponieważ mogą one blokować przepływ energii.

  3. Utrzymuj porządek w kuchni i pozbywaj się zbędnych przedmiotów, które mogą tworzyć chaos i blokować przepływ energii.

  4. Unikaj rozmieszczania noży, widelców i innych ostrych przedmiotów w zbyt widocznym miejscu, ponieważ mogą one promieniować negatywną energię.

  5. Stosuj naturalne materiały, takie jak drewno, kamień czy ceramika w dekoracji kuchni, ponieważ sprzyjają one harmonijnej energii.

  6. Nie umieszczaj stołu jadalnego zbyt blisko kuchenki, ponieważ ciepło i dym mogą negatywnie wpływać na atmosferę w trakcie spożywania posiłków.

Pamiętaj, że zasady feng shui są głównie o indywidualnym podejściu i intuicji, więc dopasuj je do swoich preferencji i potrzeb, aby stworzyć harmonijną przestrzeń w kuchni.0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page