top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak urządzić małe mieszkanie, aby optymalnie wykorzystać przestrzeń?

Wybierz meble wielofunkcyjne, takie jak łóżka z pojemnikiem na pościel, stoliki z szufladami, czy kanapy rozkładane na noc.


  1. Postaw na meble na wymiar, aby dopasować je do konkretnych wymiarów pomieszczeń i maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

  2. Korzystaj z półek i regałów na ścianach, aby uniknąć zagraconego wyglądu mieszkania. Możesz również zawiesić doniczki na rośliny, aby zaoszczędzić miejsce na podłodze.

  3. Stawiaj na jasne kolory ścian, mebli i dodatków, które optycznie powiększą pomieszczenia i sprawią, że będą wydawały się jaśniejsze i przestronniejsze.

  4. Unikaj ciężkich i dużych mebli, które przytłoczą pomieszczenie i sprawią, że będzie wydawało się jeszcze mniejsze. Zamiast tego postaw na lekkie, minimalistyczne meble.

  5. Dobrze oświetl pokój, korzystając z różnych źródeł światła, takich jak lampy sufitowe, stojące, oświetlenie punktowe czy lampki nocne. Unikaj zasłaniania okien ciężkimi zasłonami.

  6. Zorganizuj przestrzeń i spróbuj minimalizować ilość zbędnych przedmiotów, które zajmują miejsce w mieszkaniu. Możesz zdecydować się na przechowywanie niepotrzebnych rzeczy w szafkach, szufladach czy pudłach pod łóżkiem.
0 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page