top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak urządzić nowoczesny i wygodny salon ?

  1. Wybierz minimalistyczne meble o prostych kształtach i stonowanych kolorach, takie jak szare, białe, czarne czy beżowe. Unikaj nadmiaru ozdobników i ozdób.

  2. Postaw na funkcjonalność – wybierz meble z wbudowaną przestrzenią do przechowywania, np. komody z szufladami, regały, krzesła z półkami.

  3. Wybierz dużą sofe z miękkim tapicerowaniem, na którym będziesz mógł wygodnie się rozłożyć. Dodaj poduszki i pledy, aby stworzyć przytulne miejsce do relaksu.

  4. Postaw na oświetlenie – zainstaluj sufitowe lampy LED, które zapewnią jasne i równomierne światło. Dobierz również kilka lamp stołowych lub kinkietów do stworzenia przytulnego nastroju.

  5. Wybierz duży i wygodny dywan, który uzupełni wystrój salonu i stworzy przytulną atmosferę.

  6. Dodaj kilka ozdób w postaci plakatów, obrazów, roślin doniczkowych lub dekoracyjnych przedmiotów, które uzupełnią wystrój i nadadzą mu indywidualny charakter.

  7. Stwórz przestrzeń do relaksu i rozrywki, np. poprzez zainstalowanie telewizora, systemu nagłośnienia, półki z książkami lub gier planszowych.

Pamiętaj, aby meble i dodatki do salonu były funkcjonalne i praktyczne, dzięki czemu stworzysz miejsce, w którym będzie komfortowo i przyjemnie spędzać czas.5 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page