top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak urządzić stylowy przedpokój, według zasad Feng Shui.

  1. Zachowaj porządek - ważne jest utrzymanie porządku w przedpokoju, ponieważ odbija to również porządek w życiu. Usuń zbędne przedmioty oraz niepotrzebne rzeczy, które blokują przepływ energii.

  2. Wybierz odpowiednie oświetlenie - w przedpokoju należy stosować jak najwięcej naturalnego światła i odpowiednie lampy, które stworzą przyjemną atmosferę. Unikaj jasnego oświetlenia, ponieważ może ono być zbyt intensywne.

  3. Wybierz odpowiednie kolory - zgodnie z zasadami feng shui, kolory mają wpływ na energię w pomieszczeniu. Najlepsze kolory do przedpokoju to neutralne odcienie, takie jak biel, beż, szarość czy pastelowe kolory.

  4. Postaw rośliny - rośliny nie tylko dodają naturalnego piękna do pomieszczenia, ale również oczyszczają powietrze i przyciągają pozytywną energię. Wybierz rośliny o okrągłych liściach lub kwiaty, które symbolizują obfitość i bogactwo.

  5. Stwórz przestrzeń na przechowywanie - zadbaj o odpowiednie miejsce na buty, kurtki i inne rzeczy, aby unikać bałaganu w przedpokoju. Dzięki temu stworzysz harmonijną przestrzeń, w której energie będą swobodnie płynęły.

  6. Umieść lustro - według feng shui lustro przyciąga energię i odbija ją z powrotem do pomieszczenia, tworząc większe poczucie przestrzeni. Umieść lustro w miejscu, które pozwoli na odbicie jak największej ilości światła naturalnego.1 wyświetlenie0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commenti


bottom of page