top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jaki urządzić pokój dziecka ?

Zaktualizowano: 20 mar

Wybór mebli do pokoju dziecka zależy od wieku i potrzeb dziecka, oraz gustu rodziców. Oto kilka podpowiedzi:

  1. Łóżko: Ważnym elementem każdego pokoju dziecka jest łóżko, które powinno być wygodne i praktyczne. Można wybrać tradycyjne łóżko, łóżko piętrowe, czy łóżko z szufladami na pościel.

  2. Biurko i krzesło: Jeśli dziecko jest starsze i ma już obowiązki szkolne, warto wyposażyć pokój w biurko i wygodne krzesło. Biurko powinno być odpowiedniej wysokości i mieć miejsce na przechowywanie przyborów szkolnych.

  3. Szafa: Szafa jest niezbędnym elementem w pokoju dziecka, aby przechowywać ubrania, zabawki i inne rzeczy dziecka. Wybierając szafę należy zwrócić uwagę na ilość półek i przegródek, aby zapewnić odpowiednią ilość miejsca na przechowywanie.

  4. Półki i regały: Dodatkowe półki i regały mogą być świetnym rozwiązaniem do przechowywania książek, zabawek i innych drobiazgów dziecka.

  5. Stolik nocny: Stolik nocny przy łóżku może być przydatny do przechowywania lampki nocnej, budzika, czy ulubionej książki dziecka.

  6. Fotele i pufy: Dodatkowe fotele i pufy mogą być świetnym miejscem do odpoczynku i relaksu dla dziecka.

  7. Dodatki dekoracyjne: Nie zapomnij o dodatkach dekoracyjnych, takich jak lampki, dywany, obrazy, czy naklejki na ścianę, aby stworzyć przytulną atmosferę w pokoju dziecka.
4 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page