top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Jak stworzyć przytulny salon ?

Zaktualizowano: 9 kwi

  1. Wybierz spokojną kolorystykę - delikatne odcienie beżu, bieli, szarości lub pasteli sprawią, że salon będzie wyglądał bardziej przytulnie.

  2. Dodaj miękkie tekstylia - ciepłe pledy, puszyste poduszki i dywany sprawią, że salon będzie bardziej komfortowy i przyjazny.

  3. Stwórz strefy relaksu - postaw na wygodne sofy i fotele, które zachęcą do odpoczynku. Umieść stolik kawowy w pobliżu, aby mieć miejsce na ulubione książki czy napoje.

  4. Dodaj elementy naturalne - rośliny, drewno, kamień czy rattan wprowadzą do pomieszczenia naturalny akcent i sprawią, że będzie bardziej przytulnie.

  5. Oświetlenie - stwórz atmosferyczne oświetlenie używając lamp stojących, wiszących i punktowych. Możesz także zainstalować świece lub lampiony.

  6. Personalizacja - dodaj do salonu przedmioty, które mają dla Ciebie szczególne znaczenie, np. zdjęcia rodzinne, pamiątki z podróży czy ulubione dzieła sztuki.

  7. Przestrzeń do zabawy - jeśli masz dzieci, stwórz w salonie przestrzeń do zabawy, gdzie będą mogły spędzać czas kreatywnie i bezpiecznie.

Pamiętaj, że najważniejsze jest to, aby urządzić salon zgodnie z własnym gustem i preferencjami, aby czuć się w nim komfortowo i swobodnie.
17 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page