top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

Sypialnia według zasad Feng Shui :)

  1. Wybierz łóżko, które ma solidną i stabilną podstawę oraz dobrą jakość materaca. Umieść je w takiej pozycji, aby było łatwo dostępne z obu stron i nie blokowało drzwi ani okna.

  2. Unikaj umieszczania łóżka pod oknem lub skosami sufitu, ponieważ może to prowadzić do niepokoju i braku spokoju podczas snu.

  3. Dobierz kolory ścian i dodatków do sypialni zgodnie z zasadami harmonii i równowagi. Kolory pastelowe i naturalne odcienie są zalecane, aby stworzyć przyjemne i relaksujące środowisko.

  4. Staraj się utrzymać porządek i minimalizm w sypialni, aby uniknąć nagromadzenia negatywnej energii (chi). Używaj pojemników do przechowywania rzeczy i regularnie sprzątaj przestrzeń.

  5. Ogranicz ilość elektroniki w sypialni, aby zapewnić spokojny sen. Wyłącz telefony komórkowe, laptopy i telewizory przed pójściem spać.

  6. Dodaj rośliny do sypialni, aby poprawić jakość powietrza i stworzyć przyjemną atmosferę. Rośliny oczyszczające powietrze, takie jak paprotki i fikusy, są szczególnie polecane.

  7. Unikaj umieszczania luster naprzeciwko łóżka, ponieważ może to stwarzać uczucie niepokoju i prowadzić do trudności w zasypianiu.

Przestrzegając powyższych zasad Feng Shui, możesz stworzyć sypialnię, która sprzyja relaksowi, spokojowi i dobremu samopoczuciu.

2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Commentaires


bottom of page