top of page
Szukaj
  • Barbara Szafraniec

DIY – pomysły na własnoręcznie zrobione dekoracje do mieszkania.

  1. Kwietnik z palety – wykorzystaj starą paletę do stworzenia pięknego kwietnika na rośliny doniczkowe. Możesz ją pomalować na dowolny kolor lub zostawić w naturalnym wydaniu.

  2. Witrażowa lampa – stwórz własną witrażową lampę, wykorzystując kolorowe szkło i metalową ramę. Będzie ona nie tylko pięknie wyglądać, ale także stworzy przyjemną atmosferę w pokoju.

  3. Tabliczka z napisem – wykorzystaj stare deski lub ramki do stworzenia personalizowanej tabliczki z napisem. Może to być sentencja motywująca, imię domowników lub po prostu ciekawy wzór.

  4. Kwiatowe obrazy – stwórz unikatowe obrazy do salonu, wykonując je z prawdziwych kwiatów. Wystarczy zebrać ulubione kwiaty, umieścić je między dwoma szybami i zamknąć ramę.

  5. Plakaty z korka – stwórz własne plakaty z korka, przypominające tablicę korkową. Możesz wykorzystać korki z butelek wina, zakleić nimi ramkę i nałożyć na nie barwny nadruk.

  6. Stolik ze skrzynek – połącz kilka drewnianych skrzynek w taki sposób, aby utworzyć nietypowy stolik kawowy. Możesz pomalować skrzynki na różne kolory lub zostawić w naturalnym wydaniu.

  7. Lampiony z słoików – wykorzystaj stare słoiki do stworzenia uroczych lampionów. Wystarczy wlać do nich wosk, umieścić knot i zapalić świecę. Można ozdobić słoiki kolorowymi wstążkami lub koronkami.2 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page